1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DMarinov
Последна активност:
18 Април 2020
Зачленет:
15 Април 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
27 Јануари 1995 (Возраст: 25)

Сподели

DMarinov

Intern, 25

DMarinov последен пат беше виден (како):
18 Април 2020