• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
DJAMBAZ
Реакции
150
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Друже, ми треба клима за греење за 40 квадрати, средишна просторија, 8цм стиропор и ПВЦ прозори. Што би препорачал и по која цена?
  Здраво Другар. Слушнав си имал матична плоча на LGA775 со DDR400?
  Ја имаш ли уште? Исправна ли е?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно