1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dj_kwin
Последна активност:
22 Септември 2017
Зачленет:
27 Февруари 2009
Мислења:
54
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
207
Пол:
Машко
Роденден:
26 oктомври 1988 (Возраст: 31)

Сподели

dj_kwin

Intern, Машко, 31

dj_kwin последен пат беше виден (како):
22 Септември 2017