1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
direktor.e
Последна активност:
7 Август 2007
Зачленет:
6 Април 2007
Мислења:
608
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
0

Следачи 4

Сподели

direktor.e

Intern

direktor.e последен пат беше виден (како):
7 Август 2007