1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DinoJ
Последна активност:
4 Април 2020 во 22:12
Зачленет:
4 Декември 2018
Мислења:
13
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

DinoJ

Intern, Машко, од Skopje

DinoJ последен пат беше виден (како):
4 Април 2020 во 22:12