1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од Dingo

 1. 10
  Доделено: 18 Април 2016

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 2. 10
  Доделено: 3 Април 2015

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 3. 10
  Доделено: 20 oктомври 2013

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.

 4. 5
  Доделено: 1 Декември 2012

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 5. 5
  Доделено: 9 Август 2012

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот