1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dingo
Зачленет:
9 Август 2012
Мислења:
229
Допаѓања:
32
Поени од трофеи:
40
Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
Студент

Сподели