1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dimz
Последна активност:
21 Февруари 2011
Зачленет:
9 Јануари 2011
Мислења:
46
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0
Роденден:
24 Септември 1994 (Возраст: 25)

Сподели

Dimz

Intern, 25

Dimz последен пат беше виден (како):
21 Февруари 2011