1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dimz....x3...Angela
Последна активност:
21 Јуни 2012
Зачленет:
25 Јануари 2012
Мислења:
20
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
24 Септември 1994 (Возраст: 25)

Сподели

Dimz....x3...Angela

Intern, Машко, 25

Dimz....x3...Angela последен пат беше виден (како):
21 Јуни 2012