1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од Dimo5imo

 1. 10
  Доделено: 8 ноември 2018

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 2. 5
  Доделено: 9 Септември 2016

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот

 3. 10
  Доделено: 8 Септември 2016

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.