1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dimitarsk
Последна активност:
22 oктомври 2019 во 07:55
Зачленет:
27 Јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
16 Август 1970 (Возраст: 49)

Сподели

dimitarsk

Intern, Машко, 49

dimitarsk последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2019 во 07:55