1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dimitars
Последна активност:
14 oктомври 2019 во 09:20
Зачленет:
8 Мај 2007
Мислења:
1,672
Допаѓања:
331
Поени од трофеи:
612

Следачи 4

Роденден:
6 ноември 1992 (Возраст: 26)

Сподели

dimitars

Gaining Experience, 26

dimitars последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2019 во 09:20