1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Dimitar535 ги следи

 1. Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,760
  Допаѓања:
  7,207
  Поени од трофеи:
  1,717