• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од dimitar39

 1. D

  Error: No Such Partition.

  Treba da isbrisesh grup loader i da instalirash povtoro Windows boot loader toa ke go napravish so Windows cd. pobaraj na youtube :)
 2. D

  Програма за спуштање од Youtube

  Real Player i ako odish preku web www.video2mp3.org :) Polse mozesh da gi korvetirash so FormatFactory
На врв Дно