1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dime_zd
Последна активност:
15 Септември 2010
Зачленет:
8 Јуни 2008
Мислења:
33
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
30 Јули 1995 (Возраст: 24)

Сподели

dime_zd

Intern, 24

dime_zd последен пат беше виден (како):
15 Септември 2010