1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dime01
Последна активност:
18 Декември 2019
Зачленет:
28 Јули 2010
Мислења:
5
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
60

Ги следи 3

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

dime01

Intern, Машко

dime01 последен пат беше виден (како):
18 Декември 2019