1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dij@r
Последна активност:
17 oктомври 2013
Зачленет:
5 Април 2011
Мислења:
15
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10

Сподели