1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
digingbil
Последна активност:
23 Февруари 2020
Зачленет:
5 ноември 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1980 (Возраст: 40)

Сподели

digingbil

Intern, Машко, 40

digingbil последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2020