1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
diaz
Последна активност:
26 Март 2020
Зачленет:
29 Јануари 2010
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
170
Роденден:
Јануари 3

Сподели