• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од dgpрроdgppro

 1. D

  Na`vi доаѓаат во Скопје

  Цената е 600 денари по човек или 3000 по екипа.
 2. D

  Na`vi доаѓаат во Скопје

  Екипата на Digital Gang во соработка со Инсомниа ве поканува на евентот Skopje CS Masters кој ќе се одржи на 12-13 Мај, 2012 година во градот Скопје, Македонија – поточно во спортската сала Борис Трајковски. На евентот се планирани учесници од повеќе земји. Планираниот број на екипи се 112, од...
На врв Дно