1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dezo_pp
Последна активност:
10 Јануари 2014
Зачленет:
26 Јули 2009
Мислења:
12
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
17 Јули 1983 (Возраст: 36)

Сподели

dezo_pp

Intern, 36

dezo_pp последен пат беше виден (како):
10 Јануари 2014