1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dezdej
Последна активност:
21 Мај 2020 во 21:11
Зачленет:
9 Јули 2015
Мислења:
2
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко

Сподели

Dezdej

Intern, Машко

Dezdej последен пат беше виден (како):
21 Мај 2020 во 21:11