1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Devojkata
Последна активност:
18 Септември 2013
Зачленет:
30 ноември 2008
Мислења:
174
Допаѓања:
56
Поени од трофеи:
245
Роденден:
7 Декември 1991 (Возраст: 28)
Занимање:
студент

Сподели

Devojkata

Redhair Geek, 28

Devojkata последен пат беше виден (како):
18 Септември 2013