• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од dESTRUKTOR

 1. D

  hellou

  fala decki ^_^
 2. D

  Некои совети за намалување на лагот во Counter Strike

  dokolku serverot ti e od windows/tvoj pc.. nishto.. a ako zemesh root linux, ili vps server so dobra konekcija togash drugo kje bide.. ali linux e podobro imo..
 3. D

  hellou

  thanks ppl ^_^
 4. D

  IT.com.mk / CableTEL CS:Source сервер

  epic fail...
 5. D

  hellou

  Edin, od Skopje, 14 godini, ucham informatika, se zanimavam so video editing and designing, webmaster, etc etc ^_^
На врв Дно