1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

despotovikj's Recent Activity

 1. despotovikj одговори на темата Македонски Пошти- општа дискусија.

  Интернет пратките до 90 евра, наскоро нема да бидат царинети - Канал 5 Испратено од SM-G960F преку IT.mk форум апликација

  18 ноември 2019 во 15:07
 2. despotovikj одговори на темата Aliexpress.

  Затоа што ти си ја немаш земено пратката во рок, од пошта се клошари? Испратено од SM-G960F преку IT.mk форум апликација

  14 ноември 2019 во 13:10