• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Despotdesign

 1. D

  Листа на странски онлајн продавници што испорачуваат во Македонија

  дали некој има искуство со порачака на поскапа техничка роба, околу 300$ . и предложете каде можам да најдам i-pod touch 4g со бесплатна достава и како би било тоа.
 2. D

  аха во ред. од кои продавачи ми предлагаш да купувам?

  аха во ред. од кои продавачи ми предлагаш да купувам?
 3. D

  Здраво Читав на форумот дека си купувал преку интернет и ти стигале порачките, па се надевам...

  Здраво Читав на форумот дека си купувал преку интернет и ти стигале порачките, па се надевам дека ќе ми помогнеш.Заинтересиран сум за купување на I-Pod Touch од USA преку Shoppingusa.mk . Kако се смета царината на овие производи и од прилика колку би била? Благодарам. Поздрав
 4. D

  Здраво Зоки Дали испроба да порачаш некои работи преку интернет? Заинтересиран сум за купување...

  Здраво Зоки Дали испроба да порачаш некои работи преку интернет? Заинтересиран сум за купување на I-Pod Touch од USA. Дали знаеш како се смета царината на овие производи и од прилика колку би била? Благодарам. Поздрав
 5. D

  Царина за компјутери (проверено и потврдено!)

  Заинтересиран сум за купување на I-Pod Touch од USA преку Shoppingusa.mk . Ме интересира дали некој има купувано преку нив и колку е сигурно? Kако се смета царината на овие производи и од прилика колку би била? Благодарам. Поздрав
 6. D

  Царина за лаптоп ?

  Царина за I-pod touch Дали знаете колку би ми наплатиле царина за I-pod Touch испратен од USA преку shoppingusa.mk ? Благодарам
 7. D

  Стартува веб дизајн предизвикот на IT.com.mk и Мк Хост

  Учествуваме со: g5plus.mk Клиент: Групација 5 Плус - Скопје Дизајн: Деспотоски Давид
На врв Дно