1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Despot
Последна активност:
31 Јануари 2020
Зачленет:
28 Јуни 2008
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Ги следи 1

Роденден:
12 Декември 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Despot

Intern, 33

Despot последен пат беше виден (како):
31 Јануари 2020