• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Трофеи освоени од Design MK

 1. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
 2. 10

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
На врв Дно