• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Des2806

  1. D

    Problem so podrskata

    Decki ke ve molam za pomos... Nesto ne e vo red so mojata podrska...znaci napraveno e toa preku regional and language options no sepak i koga e vklucena mak podrska ne pisuva na kirilica :silentsry: ve molam pomognete mi itno mi e :silentsry:
На врв Дно