1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Deni_88
Последна активност:
29 Септември 2010
Зачленет:
9 Септември 2009
Мислења:
108
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

Deni_88

Intern

Deni_88 последен пат беше виден (како):
29 Септември 2010