1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

deni.mitev's Recent Activity

 1. deni.mitev одговори на темата Iphone 11 Pro Max 64 Gb 48.000 ден.

  Зошто т мобиле уса ? Sent from my iPhone using Tapatalk

  5 Јуни 2020 во 22:05
 2. deni.mitev одговори на темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Нека праша пак, но во ајстајл батерија мислам дека не се менува на ипад , дополнителен проблем е и што се вади преку екран, добро е што...

  1 Јуни 2020 во 22:41
 3. deni.mitev одговори на темата Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...).

  држач за на ѕид, од анхоч . самсунг 58 инч , некој да предложи ?| сеа дали е подобро фиксен , побитно ми е да е поблиску до ѕид и да не...

  1 Јуни 2020 во 11:01