1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

DemoUser's Recent Activity

 1. DemoUser одговори на темата Препорачајте IPTV.

  За иптв ќе кажам до сега само Rapid се топ и никогаш нема проблеми или пак ако има одма го средуваа и работат на тоа да се среди во што...

  23 Август 2019 во 19:43
 2. На DemoUser му/ѝ се допаѓа мислењето на Ulrezaj во темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  Asus Strix RTX 2070 Super - Купена од Сетек ( цена 42.000 денари )

  20190822_190712.jpg 20190822_190752.jpg 22 Август 2019 во 19:42
 3. DemoUser одговори на темата neoTV и интернет од Neotel.

  Fortnite Server Ping | Fortnite down- GameServerPing.com Повелеле 300/300 неотел

  22 Август 2019 во 18:14
 4. DemoUser одговори на темата Препорачајте IPTV.

  @Mister скоро 2 и више години сум на неотел 300/300 со иптв сум и јас и шеринг плус во други соби со сателитска антена....до сега сум...

  22 Август 2019 во 18:11
 5. DemoUser одговори на темата Купувам i9-9900k / RTX 2080.

  Ако бараш нешто вакво еве да ти помогнам линк подоле.Иначе не верувам дека некој од форумов ќе ти даде тука графичка на гага цена или...

  20 Август 2019 во 18:50
 6. DemoUser одговори на темата Проценка Sennheiser Game Zero Headphones.

  Бидејќи форумов не ме сака кога ставам огласи и нејќе да даде проценки. Цена 7000 денари за слушалките. Без никакви замени или пак...

  18 Август 2019
 7. DemoUser започна нова тема:

  Лаптоп ASUS ROG Zephyrus S (GX701GWR)

  Како што гласи насловот се продава лаптопот. Моделот е GX701GWR Рам меморија : 16GB SSD NVME : 1TB Другите спецификации можете да си...

  rsz_l1.jpg

  Форум: Продавам

  18 Август 2019