1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DemoUser
Последна активност:
29 Мај 2020 во 14:23
Зачленет:
27 Април 2010
Мислења:
856
Допаѓања:
787
Поени од трофеи:
365
Пол:
Машко
Локација:
Скопје / Автокоманда

Сподели

DemoUser

On your way to fame, Машко, од Скопје / Автокоманда

DemoUser последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 29 Мај 2020 во 14:23