1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Demonce14
Последна активност:
30 Март 2014
Зачленет:
20 oктомври 2007
Мислења:
104
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
20

Следачи 1

Веб-страна:

Сподели

Demonce14

Intern

Demonce14 последен пат беше виден (како):
30 Март 2014