1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Delicon

 1. AMD_fan

  Certified IT Addict, Машко
  Мислења:
  3,646
  Допаѓања:
  138
  Поени од трофеи:
  627
 2. B^nDIT

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  1,124
  Допаѓања:
  311
  Поени од трофеи:
  475
 3. Commie

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  4,717
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  827
 4. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  297
  Поени од трофеи:
  1,227
 5. kapsarovb

  Intern
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  0
 6. Sasobt

  Intern
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 7. Wild Rose

  DramaQueen, 31
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  60