1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dekoo
Последна активност:
30 Август 2018
Зачленет:
7 Февруари 2008
Мислења:
28
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
170
Роденден:
Септември 12

Сподели

Dekoo

Intern

Dekoo последен пат беше виден (како):
30 Август 2018