1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DekiMK
Последна активност:
22 Јуни 2020
Зачленет:
11 Март 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
16 Декември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

DekiMK

Intern, 29

DekiMK последен пат беше виден (како):
22 Јуни 2020