1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
deki1
Последна активност:
15 Јули 2019 во 22:19
Зачленет:
20 Јули 2011
Мислења:
151
Допаѓања:
50
Поени од трофеи:
227

Ги следи 1

Сподели

deki1

Gaining Experience

deki1 последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 15 Јули 2019 во 22:19