1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DejV'
Последна активност:
1 Август 2017
Зачленет:
10 Јануари 2016
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
12 Април 1990 (Возраст: 29)

Сподели

DejV'

Intern, Машко, 29

DejV' последен пат беше виден (како):
1 Август 2017