• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

DejanQ

Прекар
Деки
Професија
Ученик
Музика
Рок
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=XIxiLwSoh8Y
Програмски јазици
Македонски , Англиски
Најчесто користени апликации
АМД
Омилен спорт
Кошарка
На врв Дно