• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Dejanjj

 1. D

  PayPal трансфер

  prven prasaj vo banka... zosto nikoj ne ve informira deka od 01.septem 2011 stapi vo mk zakon deka ne mozat da se povlekvat sredstva od internet igri na srekja po nikoj osnov ... ako ima nekoj da potvrdi sprotivnoto , slobodno neka se javi neka pisi, jas ke go castam ako e inaku .. a od...
 2. D

  PayPal трансфер

  so kakva karticka povlece , od koja banka ? od 1 septemv 2011 od igri na srekja od net zabranija vo site banki, povlekvanje na sredstva, za zal ..
На врв Дно