1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dejanco.2511
Последна активност:
13 Декември 2019 во 20:03
Зачленет:
15 Август 2017
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
25 Јануари 1983 (Возраст: 36)

Сподели

dejanco.2511

Intern, 36

dejanco.2511 последен пат беше виден (како):
13 Декември 2019 во 20:03