• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од dejancapa

  1. D

    DNS Server

    Имам интернет од Т-Home и повекето страни од кои се прави download неможам да ги отворам.Потребни ми се DNS адресите.Дали може некој да ми помогне.
На врв Дно