• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dejan1602

Прекар
doc
Професија
nevraboten
Омилен цитат
samo najdobrite uspevaat
Музика
se dobro za uvo
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=q_3BsyCYOLY
Програмски јазици
etnik sum sum
Најчесто користени апликации
windows 7 i xp
Омилен спорт
internet

Трофеи

 1. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно