1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dejan1602
Последна активност:
14 Август 2019
Зачленет:
7 Август 2010
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели

dejan1602

Intern

dejan1602 последен пат беше виден (како):
14 Август 2019