• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од dejan trajan

  1. D

    Закон за заштита на потрошувачи

    se izvinuvam me interesira > go kupuvas proizvodot se rasipuva za necel mesec od koga si go zel go nosis vo prodavnica ka de si go zel go reklamiras go pustaat vo servis i ti go varakaat nazad deka e servisiran
На врв Дно