1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dejan-sk
Последна активност:
6 oктомври 2019
Зачленет:
22 Јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
29 Септември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

Dejan-sk

Intern, 30

Dejan-sk последен пат беше виден (како):
6 oктомври 2019