1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dejan hantol
Последна активност:
23 Мај 2020 во 16:37
Зачленет:
20 Март 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
26 Јануари 1997 (Возраст: 23)
Веб-страна:
Локација:
skopje

Сподели

dejan hantol

Intern, Машко, 23, од skopje

dejan hantol последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020 во 16:37