1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dejan.dimitrovs
Последна активност:
29 Септември 2010
Зачленет:
8 Февруари 2009
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

dejan.dimitrovs

Intern

dejan.dimitrovs последен пат беше виден (како):
29 Септември 2010