1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DedoMraz
Последна активност:
6 Јули 2019
Зачленет:
11 Мај 2010
Мислења:
20
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Сподели

DedoMraz

Intern

DedoMraz последен пат беше виден (како):
6 Јули 2019